KK Partizan

Najefikasniji u ekipi Partizana bio je Džejms Naneli sa 20 poena, dok je Frenk Kaminski dodao 15. U pobedničkom timu najbolji je bio Karsen Edvards sa 20 poena.

Partizan je odlično otvorio utakmicu serijom 10:2, ali je prva četvrtina završena rezultatom 22:22.

Crno-beli su u drugoj četvrtini imali i dvocifrenu prednost od 43:33, ali je prvo poluvreme završeno vođstvom Partizana 51:46. "Crno-beli" su u drugom poluvremenu imali vođstvo od 72:60, ali je Bajern serijom 18:0 napravio preokret i poveo 78:72. Partizan je u finišu meča uspeo da povede 93:92.

Međutim, košarkaši Bajerna su napravili novi preokret i na kraju su uspeli da pobede rezultatom 99:95. Ovo je bio poslednji meč pripremni meč Partizana uoči starta nove sezone.

Crno-beli su na poslednja tri meča zabeležili tri poraza. Partizan će u prvom kolu nove sezone u ABA ligi drugog oktobra u Beogradu dočekati Mornar.