RADNIČKI ŠOKIRAO PARTIZAN U "PRAZNOJ" HUMSKOJ Crno-beli čekaju derbi na -13

Nastavili su crno-beli tako sa serijom loših rezultata i večiti derbi dočekuju sa -13 u odnosu na vodeću Crvenu zvezdu.

Atmosfera na stadionu bila je sablasna, tribine skoro pa prazne.

Ekipa Gordana Petrića je došla do ranog vođstva preko Kvinsija Meniga u 12. minutu.

Nakon tog gola Partizan skoro da nije ni zapretio gostima, a delovalo je kao ni da nisu preterano zainteresovani da to urade.

S druge strane, Radnički je od starta meča delovao organizovanije i zainteresovanije za igru, pa je često i pretio golu domaćina, ali je Popović uspevao da sačuva svoju mrežu.

Kragujevčani su u drugom poluvremenu bili bolji rival, a to su uspeli i da materijalizuju golom.

Vidosavljević sjajnim udarcem sa ivice kaznenog prostora pogađa za 1:1 u 80. minutu.

Samo minut kasnije Popović je sprečio potpuni preokret Radničkog, dok Partizan u zavšnici nije uspeo da izbegne remi, sa mladim Jovićem i Baždarem u napadu.

Partizan - Radnički KG 1:1 (1:0)

Strelci: Menig 12 - Vidosavljević 80

Partizan: Popović, Živković, Vujačić, Ilić, Urošević, Kolorado, Traore, Pantić, Dijabate, Menig, Rikardo.

Radnički KG: Raičević, Vlajković, Mitrović, Miličić, Pecelj, M. Vidović, Zorić, Čolović, Vidosavljević, Evandro, Milunović.

Kraj! Remi Partizana i Radničkog - 1:1!

90. minut - Igraće se još pet minuta u Humskoj.

84. minut - Velika šansa, Popović spasio Partizan

Maksimović je imao odličnu šansu, izašao je pred Popovića, bio u sjajnoj poziciji, ali šutirao je slabo i pravo u golmana crno-belih.

80. minut - Gooool! Radnički dolazi do izjednačenja, strelac je Vidosavljević.

70. minut - Evo konačno malo uzbuđenja. Čolovićev centaršut nije išao dalje od prve stative, a posle reakcije Vujačića Radnički je dobio korner. Nakon udarca iz ugla lopta je završila u naručju Popovića.

61. minut - Od 61. minuta umesto Dijabatea i Pantića igraće Jović i Natho u timu Partizana

55. minut - Bez mnogo uzbuđenja u Humskoj.

51. minut - Korner za goste, ali bez opasnosti po gol Partizana.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme.

Prvo poluvreme:

45+2. minut - Kraj prvog poluvremena!

45. minut - Igraće se još dva minuta.

32. minut - Tukao je Kolorado, ali nije uspeo da pogodi mrežu rivala.

24. minut - Marko Živković je dobio žuti karton.

19. minut - Velika šansa za goste, posle dobre akcije, crno-bele je sačuvala stativa.

17. minut - Rikardo je postigao gol, ali je on poništen zbog ofsajd pozicije.

12. minut - GOOOLLLL - Kolorado je asistirao, a Menig pogodio mrežu gostiju.

8. minut - Traže igrači Partizana penal, ali sudija nema nameru da pokaže na belu tačku.

2. minut - Šutirao je odlično Evandro, Popović je uz mnogo muke sačuvao svoju mrežu.

1. minut - Utakmica je počela!

13.51 - Humska je sablasno prazna.

13.06 - Na ovom meču za Partizan debituje Andres Kolorado.

13.05 - Dobar dan i dobro došli na naš blog posvećen utakmici Partizana i Radničkog.