CRNO-BELI PREŽIVELI SUBOTICU Rikardo doneo pobedu Partizanu protiv Spartaka (VIDEO)

Ponovo su se mučili crno-beli, ponovo to nije bila sjajna i lepršava igra, ali po ono što su došli u Suboticu, izabranici Gordana Petrića nose nazad za Beograd - tri boda.

Nije mnogo uzbuđenja, osim pogodaka, viđeno na severu Srbije, a za sve se pitao samo jedan čovek - Rikardo Gomeš.

Napadač crno-belih dva puta je pogađao metu. Prvo u 41. minutu, a onda i u 67. kada je potvrdio trijumf gostiju i postavio konačan rezultat.

FK Partizan/Miroslav Todorović

Vezista Crvene zvezde na pozajmici u Spartaku, Petar Stanić, uspeo je u 54. da donese nadu domaćinu i izjednačenje, ali radost nije dugo trajala. Na kraju će Subotičani morati da potraže bodove na drugom mestu.

Spartak sada čeka pauza do subote kada gostuju TSC-u, dok će Partizan u četvrtak odigrati revanš meč šesnaestine finala Lige konferencije protiv Šerifa.

Golove pogledajte u nastavku teksta.

SPARTAK - PARTIZAN 1:2 (0:1)

Stanić u 54. minutu za Spartak - Rikardo u 41. i 67. minutu za Partizan

Stadion: Gradski u Subotici, Sudija: A.Živković

SPARTAK: Dubljanić – Tanasin, Ostojić, Marinković, Vitorović – Ado, Stanić – Šimura, Srećković, Bijelović – Hrstić.

PARTIZAN: Popović – Filipović, Vujačić, Marković, Urošević – Traore, Belić – Dijabate, Natho, Menig – Rikardo.

90. minut - Još četiri minuta nadoknade!

67. minut -. GOOOL! Ponovo vodi Partizan i ponovo Rikardo strelac! Jović je šutirao, lopta se odbila do napadača gostiju koji je šalje u praznu mrežu!

61. minut - Stativa! Urošević je probao glavom nakon centrašuta Natha, ali je pogodio samo okvir gola.

54. minut - GOOOL! Stanić! Vezista Zvezde na pozajmici u Spartaku donosi izjednačenje domaćinu. Šimura mu je odložio loptu, on šutirao, a na putu do mreže dvojica igrača Partizana su zakačila loptu, ali nisu uspeli da je skrenu van mreže!

49. minut - Prva prilika u nastavku za Partizan. Belić je probao atraktivno sa ivice kaznenog prostora, ali nije lepo zahvatio loptu.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

45. minut - Još dva minuta nadoknade!

41. minut - GOOOL! Rikardo na dodavanje Meniga koristi kontru Partizana i dovodi crno-bele do vođstva!

35. minut - Evo i prilike za Spartak, Šimura je bio najviši u skoku i probao glavom. Popović je morao da interveniše.

32. minut - Probao je sada Belić sa velike udaljenosti, ali još jednom na visini zadatka golman Spartaka.

30. minut - Prva prilika na meču za goste. Aleksandar Filipović je dobio odličnu loptu od Natha, ali je njegov šut sa nekih 10 metara odbranio Dubljanić.

27. minut - Još uvek se čeka šut ka golu. Obe ekipe su u par navrata pokušale da zaprete, ali je izostajao završni udarac.

10. minut - Za sada bez uzbuđenja u Subotici. Igra se pretežno na sredini terena.