RADNIČKI NIJE IZDRŽAO Vaterpolisti Breše slavili u Kragujevcu u trećem kolu Lige šampiona

Već po završetku druge četvrtine Italijani su vodili sa pet golova razlike (4:9), a u trećoj deonici dodali su još gol viška (5:11). Već tada je bilo jasno da Šumadinci ne mogu da pruže jači otpor Italijanima. Najubedljivije vođstvo gosti su imali početkom poslednje četvrtine (7:14), ali su Kragujevčani, ipak, uspeli da poslednju deonicu završe nerešenim rezultatom (3:3) i da tu razliku svedu na šest golova.

U pobedničkom timu najzapaženiji je bio četvorostruki strelac Vinčenco Rencuto, a po gol manje postigli su Kristijan Preskjuti i Vinčenco Dolče.

RADNIČKI – BREŠA 8:14 (3:4, 1:5, 1:2, 3:3)

KRAGUJEVAC – Bazen: SPD “Radnički” u Velikom parku. Gledalaca: 700. Sudije: Vojevodin (Rusija) i Korizna (Poljska).

RADNIČKI: Dobožanov 6 odbrana, Branković 1, Stanojević 2, Janković 1, Ćuk 1, Radulović, Ukropina 1, Pljevančić, Toholj, Miličić, Lukić, Vrlić 2, Todorovski 3 odbrane.

BREŠA: Tešanović 11 odbrana, Dolče 3, Preskjuti 3, T. Đanaca, Lazić, Vapenski 2, Rencuto 4, Balzarini, Alezijani 1, Luongo, Di Soma 1, Đito, M. Đanaca.