Crvena zvezda
Alo/M.Metlaš

Crvena zvezda, Foto: Alo/M.Metlaš

Kraj. Crvena zvezda - Čukarički 2:1. Hvala vam što ste pratili prenos na našem portalu.

86' Čukarički kao da se predao, nemaju snage za novo izjednačenje. Zvezda, čini se, rutinski privodi meč kraju.

77' Gol Gobeljića potpuno je demoralisao goste. Zvezda u novim napadima.

71' GOOOOL! Uzalud su se radovali gosti. Remek-delo Gobeljića, sam je trčao više od 40 metara, na kraju je i poslao loptu na pravo mesto.

67' GOOOOL! Prekid je bilo to glavno oružje gostiju za danas. Posle kornera, Kopitović je vratio loptu na sredinu šesnaesterca a tamo je bio spreman Tedić. Loša procena Borjana.

64' Pokušavaju gosti nekako da težište igre prebace na polje protivnika. Muče se "brđani", nema proboja po bokovima, na koje smo navikli od njih.

53' GOOOOL! Radost za 7.612 gledalaca koliko ih je, zvanično objavljeno, na stadionu. Strelac Srnić.

49' Savić je imao dobar pokušaj glavom, lopta preleće prečku. Polako se uvlači nervoza u igru crveno-belih. Nema gola...

46' Počeo je i drugi deo utakmice, nema promena u sastavima.

Poluvreme, nema golova.

38' Zvezdu je sada malo pogledala i sreća. U opštem metežu pred Borjanom, Kopitović je umalo postigao gol.

32' Srnić je lepo probao sa veće udaljenosti, ostaje 0:0. Čukarički za sada nema previše problema u odbrambenim zadacima. Napad im je naravno, druga priča.

25' Ponovo period meča u kojem se ništa ne dešava. Počela je i grmljavina, ako padne pljusak, biće još teže igračima po takvom terenu.

17' Odlična šansa za Zvezdu - Simić je lepo sebi stvorio prostor za centaršut, Pavkov idealno šutira, Stevanović na mestu.

12' Evo i solidnog šuta Jovančića, nema opasnosti po gol gostiju.

10' Pokušaj Srnića na vreme je sprečen, odličan Bogosavac.

6' Ništa važno ne dešava se na terenu. Nema puno gledalaca, ali oni koji su tu, prilično su glasni. Pavkov i Srnić pokušavaju kroz sredinu, bez rezultata.

20:30 Počela je utakmica.

20:15 Evo i zvanične potvrde sastava ekipa:

Crvena zvezda: Borjan, Gobeljić, Savić, Babić, Terzić, Jovičić, Jovančić, Simić, Jevtović, Srnić, Pavkov.

Čukarički: Stevanović, Stevanović, Puškarić, Kopitović, Bogosavac, Docić, Đorđević, Ovusu, Zorić, Birmančević, Tedić.

Dobro veče i dobrodošli na tekstualni prenos utakmice Crvena zvezda - Čukarički na portalu Alo!

Domaći željno iščekuju meč sa "brđanima" ne bi li nastavili pobednički niz u prvenstvu i malo skrenuli misli sa plej-of dvoboja sa Salcburgom.

Austrijanci su danas teškom mukom dobili poslednjeplasirani Altah sa 3:2 i očito je da je i njima taj trijumf mnogo značio na psihološkom planu.

Zvezda već ima osigurano igranje u grupama Lige Evrope, ali jasno je da joj je primarni cilj da po prvi put bude u eliti Starog kontinenta.