Crvena zvezda
Alo/M.Metlaš

Alo/V. Žarić

Transparent na severu - nema podele, Foto: Alo/V. Žarić

KRAJ. Crvena zvezda - Spartak Trnava 1:1. Hvala vam što ste pratili prenos uživo na portalu Alo!

90' Idealna pozicija za Srnića i Radonjića, lopta ide preko gola.

81' Još desetak minuta nade da se može u Slovačku sa pobedom u džepu...

78' Strašan udarac Ebesilija, lopta ide tik pored leve stative gola Slovaka. Au, kakva prilika za Zvezdu.

72' Srnić je zamenio povređenog Milića. Nastavlja Zvezda sa napadima. Nema predaje.

64' Ebesilio se definitivno najviše trudi u drugom poluvremenu da postigne gol. Ima ga svuda, u defanzivi je takođe odličan. Neki posustaju, kao da je sparina u vazduhu dočekala svojih pet minuta.

54' Dva sjajna napada - prvo solo prodor Radonjića, na kraju golman Čudi bolji u duelu. Potom šut Ebisilija, ponovo golman Slovaka odličan.

52' Pritisak Zvezde, ali svi napadi završavaju se na rubovima šesnaesterca organizovanih gostiju.

46' Nema promena u sastavima.

Poluvreme na stadionu "Rajko Mitić", Zvezda - Trnava 1:1.

43' Grendel je lepo šutirao iz slobodnog udarca sa 25 metara iskosa sa leve strane. Lopta pogađa spoljni deo mreže Zvezdinog gola.

39' Rodić je dobro šutirao iz slobodnog udarca, golman Čudi na pravom mestu. Splasnuli su napadi Zvezde, nikako da se konsoliduju njeni igrači od gola Trnave.

27' Odlična šansa za Bena. Lopta ide preko gola.

25' GOOOOL! Muk na stadionu. Slovaci u prvoj pravoj kontri, preko Grendela stižu do izjednačenja. Odbrana crveno-belih bila je potpuno nepripremljena za ovaj nalet.

23' GOOOOL! Ben iz jedanaesterca dovodi Zvezdu do prednosti.

Prethodno je Krstičić pao u kaznenom prostoru.

15' Trnava se oslobodila pritiska. Sve je više naleta Slovaka. Stigli su i do kornera i dva slobodna udarca. Dobri su Slovaci po boku. Zvezda ipak, sigurna u odbrani.

7' Prva veća šansa za Zvezdu - Ebisilio je izveo slobodnjak sa desne strane na drugu stativu, Krstičić kasni posle lepe povratne...šteta. Oko 35.000 gledalaca na stadionu.

1' Utakmica je počela odličnom akcijom Zvezde, prvi korner.

Ima i navijača Trnave na stadionu, Foto: Alo/V. Žarić

19:20 SASTAVI:

Crvena zvezda: Borjan, Stojković, Savić, Degenek, Rodić, Jovičić, Ben, Krstičić, Ebesilio, Radonjić, Stojiljković.

Trnava: Čudi, Kadlec, Tot, Godal, Čonka, Jirka, Sloboda, Grendel, Grešak, Rada, Bakoš.

Dobro veče i dobrodošli na tekstualni prenos utakmice Crvena zvezda - Spartak Trnava na portalu Alo!

Alo/V. Zogović

Stadion Zvezde pred početak duela sa Slovacima, Foto: Alo/V. Zogović

Crveno-beli imaju veliku priliku, uz blagoslov žreba, da se ove sezone plasiraju u Ligu šampiona.

Da bi se to dogodilo, moraće da iz dvomeča sa slovačkom Trnavom obezbede povoljan rezultat, a potom da u plej-ofu savladaju Salcburg, koji je prošle sezone briljirao u Ligi Evrope.

Slovaci su najavili opreznu igru, a svoju šansu vide u revanšu. Najavili su i da će u Beogradu postići gol.