Partizan
FK Partizan/M. Todorović
Partizan

Partizan proslavlja gol u Zemunu, Foto: FK Partizan/M. Todorović

KRAJ. Zemun - Partizan 0:1. Hvala vam što ste pratili prenos uživo na portalu Alo!

89' Zemunci su klonuli, njihovi napadi postaju bezopasni. Srljaju. Partizan ima tri boda u džepu.

79' Slobodan udarac domaćih. Bašanović šutira odlično, Stojković izbacuje u korner. Veliki pritisak Zemuna.

72' Stojković na velikim mukama. Velikim. Pogledajte šta se događalo pred njegovim golom. Zakarić u narednom naletu Partizana šutira preko gola.

67' Vukadinović je najbolji pojedinac u timu Zemuna danas. Nekoliko odličnih akcija i prodora, šutevi u okvir gola, nezadrživ je. U ovom minutu beležimo centaršut ka Ožegoviću koji kasni za sekund, inače bi svašta bilo pred golom Miloševića.

59' Ožegović-Zakarić-Đerlek. Na kraju šut preko gola, najveća šansa za Partizan u drugom poluvremenu.

55' Enake i Ožegović imali su lepe prodore, bez rezultata. Vrućina je učinila svoje, sve manje sprintova i snažnih startova na terenu. Igrači kao da su omamljeni.

46' Ni u nastavku meča nema promena u sastavima. Partizan je imao 60 odsto lopte u posedu u prvom poluvremenu, nastavljaju crno-beli u istom napadačkom ritmu i u nastavku.

Poluvreme. Dobro su domaći osmislili da iz prekida sa leve strane u finišu poluvremena ugroze Stojkovića. Lopta pogađa "živi zid". Partizan bolji, vodi sa 1:0.

35' Smiljanić je u 33. minutu testirao reflekse Miloševića, da bi 120 sekundi kasnije Đalović pripretio Stojkoviću. Danilo Grujić naredio je igračima da se osveže pošto je takva sparina kao da je na terenu +50C.

Partizan

Ozegović u napadu, Foto: FK Partizan/M. Todorović

26' Suma i Đerlek vrlo su raspoloženi za fudbal danas. Dve dobre šanse ovih igrača, odbrana Zemunaca na visini zadatka.

19' GOOOOL! Odličan je Partizan danas, ne zna se koji prvotimac je opasniji po gol protivnika. Sada simultanka Danila Pantića.

11' Zemunci su pripretili preko Vukadinovića. Lep šut s distance i još lepša intervencija Stojkovića koji loptu izbacuje u korner.

6' Lepa kombinacija Đerleka i Sume, na kraju Ožegović i Nikolić kasne u kaznenom prostoru Zemunaca.

Partizan

Partizan je agresivniji od starta meča, Foto: FK Partizan/M. Todorović

2' Počela je utakmica, Partizan agresivniji. Protivnik Partizana u kvalifikacijama za Ligu Evrope, danski Nordsjiland, izgubio je od Alborga danas sa 1:0.

16:45 SASTAVI:

Zemun: Milošević, Stanimirović, Cvetković, Bašanović, Đalović, Luković, Stojković, Azemović, Kukuličić, Vukadinović.

Partizan: Stojković, Enake, N. R. Miletić, Marković, Urošević, Đerlek, Smiljanić, Pantić, Suma, Ožegović, Nikolić.

Dobar dan i dobrodošli na tekstualni prenos utakmice Zemun - Partizan na portalu Alo!

Partizan više nema prava na kiks na startu Superlige, ako mu je i dalje do potere za vodećom Crvenom zvezdom.

Meč sa Zemunom dolazi u najgorem mogućem momentu, posle promene trenera i pobede u Evropi. Zoran Bata Mirković sproveo je "šok terapiju" koja je na evropskoj sceni urodila plodom.