Miroslav Đukić
Marko Metlaš

Miroslav Đukić, Foto: Marko Metlaš

KRAJ UTAKMICE. Partizan - Čukarički 2:0. Hvala vam što ste pratili prenos uživo na portalu Alo!

90+1' GOOOOL! Saša Ilić, 2:0. Ovo je čudo neviđeno kako se taj čovek našao na pravom mestu. "Brđani" u šoku.

88' Neverovatna šansa za Partizan, posle centaršuta po zemlji Ivanovića, Jovanović kasni sekund i promašuje prazan gol!

81' Odlična šansa za Čukarički posle kornera, parada Jovičića.

75' Tošić slabo izvodi slobodnjak iz idealne pozicije za njega. Potom Miletić posle kornera glavom šutira u Belića. Ivanović u narednom napadu maši kolosalnu šansu za crno-bele! Đorđe Jovanović menja Tošića. Jovanović je pre nekoliko dana u Superligi postigao dva gola protiv Napretka. Bojić ide napolje, Lalatović šalje "u vatru" Veličkovića.

69' Mudrinski je u igri umesto Ovusua. Lalatović kao da je namirisao ludnicu u finišu, želi jednog svežeg napadača u igri.

66' GOOOOL! Antonov pogađa posle asistencije Pantića. Lalatović ne menja mišljenje, ulazi sin Vladana Milojevića, Nemanja na teren umesto Kajevića. Probudila se publika, pojavila se nada.

62' Ivanović je u ovim trenucima najopasniji igrač Partizana. Dobar šut s leve strane, bez rezultata. Posed lopte 61-39 u korist Partizana.

56' Imao je Čukarički priliku da u opštoj gužvi u kaznenom prostoru domaćih postigne gol, ali sve je na kraju ispalo traljavo. Partizan napada ali vrlo anemično. Bakljada "grobara" na "istoku". Antonov dobro šutira sa petnaestak metara.

53' Lalatović je upozoren od Mažića da ne pravi pritiske sa klupe i ne svađa se sa pomoćnim sudijama. Nakon toga Tošić tuče iz slobodnjaka sa desne strane direktno u Belića. Partizan ima želju ali njegove igrače noge ne slušaju i uvukla im se nervoza u igru.

46' Saša Ilić zamenio je Đerleka, Đukić veruje kapitenu da može da promeni stanje stvari na terenu.

POLUVREME. Ništa važno nije se događalo u finišu prvog dela igre. Čukarički zna šta radi, Partizan se toliko muči da svojom igrom iritira ionako nestrpljive gledaoce, željne prvog gola. A crno-belima trebaju dva.

32' Tavamba je sjajno šutirao s distance, lak plen za odličnog Belića. Čukarički se ponovo povukao.

26' Partizan i dalje napada ali u glavama igrača ostaje promašeni zicer za 1:0.

23' Belić brani šut Pantića. Ostaje 0:0.

22' PENAL ZA PARTIZAN. Đerlek je pao u kaznenom prostoru, Milorad Mažić nije se dvoumio.

16' Pritiskao je Partizan, a sada je Čukarički preuzeo kontrolu na terenu. I dalje bez prave prilike pred golovima.

11' Odličan pokušaj Zorana Tošića s distance, lopta ide pored gola.

5' Partizan je preko Tavambe krenuo agresivnije, dok je Čuka došao do prvog kornera. Drinčić solidno centrira, bez opasnosti po Jovičića.

Mladost iz Lučana je prvi finalista Kupa. Lučanci su sa ubedljivih 4:0 porazili Mačvu, posle 1:1 u Šapcu.

Partizan

FK Partizan

Partizan, Foto: FK Partizan

Sastavi:

Partizan: Jovičić, Vulićević, Marković, N. R. Miletić, Antonov, Tošić, Zdjelar, Pantić , Đerlek, Ivanović, Tavamba.

Čukarički: Belić, Stevanović, Puškarić, Đurić, Bogosavac, Drinčić, Stojanović, Belaković, Ovusu, Kajević, Bojić.

Dobro veče i dobro došli na prenos uživo utakmice Partizan - Čukarički na portalu Alo!

Partizan se nalazi pred teškim zadatkom - mora da anulira 4:2 iz prvog duela sa Čukaričkim kako bi ušao u veliko finale koje će se u maju igrati u Surdulici.

Trener crno-belih Miroslav Đukić ne može da računa na povređene Vladimira Stojkovića i Bojana Ostojića kao ni na suspendovanog Marka Jevtovića.

Leandre Tavamba i Armin Đerlek počeli su s treninzima ali je teško očekivati da će igrati od početka.