KRAAAAJ!

Mnogo važna pobeda Partizana u Danskoj!

90+3 Nova pretnja za Stojkovića, srećom dobro se završilo.

90 5 minuta nadoknade!

89' Šut Damsgorda sa oko 16 metara, ali brani Stojković.

88'  Odličan centaršut N. G. Miletića sa desne strane, Gomeš šutira glavom, ali za malo preko prečke.

78` U Nordsjelandu izašao Kristensen a ušao Stunk

78` Druga izmena u Partizanu ušao Nikolić izašao Kosović

70` Izlazi debitant Zakarić ulazi Smiljanić

70` GOOOOOOL 1:2 Konfuzija u defanzivi, ispao je G. Miletić, došla lopta do Rasmusena koji je ubacio u mrežu Stojkovića

66  Izašli Hansen i Jensen, ušli Kudus i rasmusen

64` GOOOOOOOOOL 0:2!!!!! Janković dao dubuinsku loptu, pogrešila odbrana Nordsjelanda i debitant Zakarić udvostručuje vođstvo

60` Partizan pokušava kontrama, danci imaju blagu inicijativu. Sve u svemu drugo poluvreme za sada više nego dosadno.

50` Sporo i nekako bezidejno na startu drugog poluvremena

POČELO JE DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45 Rikardo povukao, dao desno Jankoviću, koji se našao iskosa sam ispred golmana Nordsjelanda, koji mu skida loptu.

40` Olsen u lepoj prilici, šutira iz šesnaesterca, Stojković brani

31 Kontranapad Danaca, međutim Miletić zaustavlja Olsena

27` Partizan je odoleo naletu domaćina, sredina je prvog poluvremena naš tiim odlično kontroliše loptu

25` Nordsjeland se polako oslobađa pritiska gostujućeg tima

17`Udarac Rikarda sa 25 metara, lopta je otišla preko gola

12`Udarac Rigorda Stojković je odbranio

10`GOOOOOOOOL 1:0 Pantić centrirao iz kornera, Rikardo trese mrežu Danaca!!!!

3` Partizan je odmah pripretio, centrirao je Zakarić, a Pantić mlako šutirao glavom, golman domaćih lako brani.

1` Utakmica je počela, prvi sa centra su krenuli fudbaleri Partizana

Fudbaleri Partizana se zagrevaju pred početak meča

FK Partizan, printscreen

Fudbaleri Partizana se zagrevaju pred početak meča, Foto: FK Partizan, printscreen

Petnaest minuta pre početka utakmice timovi se na terenu zagrevaju i spremaju za prvi zvižduk sudije Ernandesa

Goran Zakarić će odmah, posle samo šest dana u klubu, zaigrati u prvih 11

Goran Zakarić

Printskrin: FK Partizan

Goran Zakarić, Foto: Printskrin: FK Partizan

SASTAVI

Glavni sudija: Alehandro Hoze Ernandes Ernandes (Španija)

Norsjeland (4-3-3): Larsen – Mini, Skovgord, Hansen, Bartolec – Andersen, Nelson, Kristensen – Damsgord, Skov Olsen, Rigord Jensen

Partizan (4-2-3-1): Stojković – R. Miletić, Valijente, Marković, G. Miletić – Kosović, Zdjelar – Zakarić, Janković, Pantić – Gomeš

Sastavi timova

Sastavi timova, Foto: FK Partizan, printscreen

Naravno, u centru pažnje biće debi Zorana bate Mirkovića na klupi srpskog osvajača Kupa.

Rival crno-belih je izgubio poslednji prvenstveni meč od Brondbija.

Nordsjeland je trenutno sedmi u šampionatu Danske. Ima pet bodova osvojenih u četiri utakmice.

Ovo je Partizanu prvi duel sa nekom ekipom iz Danske u istoriji.

Revanš meč je za sedam dana u Humskoj 1, a bolji tim će u plej-ofu za plasman u Ligu Evrope igrati sa pobednikom dvomeča između turskog Bešiktaša i austrijskog LASK-a iz Linca.