Fudbaleri Crvene zvezde slave sa navijačima u Trnavi
Alo/P.Vuković

Fudbaleri Crvene zvezde slave sa navijačima u Trnavi, Foto: Alo/P.Vuković

Hvala što ste na portalu Alo pratili tekstualni prenos utakmice Spartak Trnava - Crvena zvezda.

KRAAAAAAJ!!! Crvena zvezda je pobedila u Slovačkoj i ide u plej of fazu Lige šampiona!!!! Liga Evrope je obezbedjena

120 Godal je promašio penal.

108` Slovaci šta vam je?!?!? Degenek u jednom duelu dobija lakat u glavu

POČEO DRUGI PRODUŽETAK

KRAJ PRVOG PRODUŽETKA

98` GOOOOOOOOOOOLLL! Radonjiiiiiiiiiiić!!!!!! Sjajna asistencija Bena, odbrana Spartaka nemoćna i Čudi vadi loptu iz mreže.

95` Pavkov je hteo da ubaci loptu u gol posle kornera, Čudi brani.

94` Grendel je dobio žuti karton posle oštrog starta nad Rodićem.

POČEO PRVI PRODUŽETAK

KRAJ REGULARNOG DELA, SPARTAK TRNAVA - CRVENA ZVEZDA 1:1, REZULTAT KAO U BEOGRADU, ZNAČI GLEDAĆEMO PRODUŽETKE!

90 + 1 Ben posle NOVOG DIVLJAČKOG STARTA Slovaka nad Stojkoviću izvodi slobodnjak, centrira iskosa ali lopta odlazi u gol aut

82` Zicer za Spartak, Bakoš je iskoristio grešku odbrane Zvezde, ali je Borjan nogama spasio srpskog šampiona.

75` Izmena, umesto Stoiljkovića u igri je Pavkov.

71` Ben je ponovo pokušao sa 26 metara iz slobodnjaka šutirao preko gola. Loš šut.

67` Velika šansa za Zvezdu. Radonjić i Stoiljković su pokušali, gužva u petercu, ali lopta nije htela u gol

55. minut - Odlična kontra Zvezde, ali Ben se kasno oslobodio lopte a Kadlec stigao da reaguje kada je Radonjić dobio loptu.

51 Ben se onesvestio na terenu, posle još jednog grubog starta fudbalera Spartaka. Posle lekarske intervencije ustao je i nastavio igru.

POČELO DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA: Dinamična utakmica sa dva brza gola na početku. Crvena zvezda je uspela u nameri da postigne gol, ali ga je, nažalost i primila. Brzonogi Simić je posebno bio na udaru grubih Slovaka. Čekamo nastavak i odluku.

44` Radonjićev šut iz šesnaesterca je blokirao neko iz odbrane Spartaka

40` Novi grub start Slovaka nad Simićem

36` Žuti karton za Bakoša posle žestokog duela sa Savićem

32` Mirniji deo utakmice, posle burnog početka i dva gola na obe strane.

27` Radonjić je dobio loptu od Simića, malo je iskosa, prevario je svog čuvara, sam sebi napravio šansu, šutirao, međutim golman domaćih je izbacio loptu u korner.

24` Grendel opasan šut, Stoiljković izbacuje glavom loptu u korner

20` Dinamična utakmica na užasnom terenu

19` Kapiten Spartaka Godal je posle divljačkog starta na Simiću dobja samo žuti karton

7`GOOOOOOOOOL 1:1 Već u sledećem napadu Ben je izjednačio, glavom sa peterca.

6` 1:0 Odlično je Kadlec povukao kontru, Bakoš se dobro ubacio u kazneni prostor i sa oko pet, šest metara glavom zakucao loptu u mrežu Borjana. Kadlec je imao dosta prostora i nije mu bilo teško da asistira.

2`Loš centaršut Jirke iz slobodnog udarca iskosa posle faula završio je u gol autu.

1`Utakmica je počela! Prvi su sa centra krenuli domaći fudbaleri.

Trenen stadiona u Trnavi je katastrofalan

Trenen stadiona u Trnavi je katastrofalan, Foto: Alo/P.Vuković

Teren je kao što smo već pisali juče, odmah po dolasku katastrofalan. Izgleda kao da će Novak igrati neki meč na šljaci.

Navijači Spartaka na tribinama u Trnavi

Navijači Spartaka na tribinama u Trnavi, Foto: Alo/P.Vuković
Navijači Crvene zvezde su već na tribinama

Navijači Crvene zvezde su već na tribinama, Foto: Alo/P.Vuković

Navijači Crvene zvezde i Spartaka polako popunjavaju tribine, koje izgledaju kao da su sa na nekog prvoligaškog stadiona u Srbiji.

Delije stižu na stadion

Delije stižu na stadion, Foto: Alo/P.Vuković

Delije pristižu na stadion nekih sat vremena pre početka meča

Sastavi timova:

Spartak: Čudi, Kadlec, Tot, Godal, Čonka, Jirka, Sloboda, Grendel, Grešak, Rada, Bakoš.

Crvena zvezda: Borjan, Stojković, Savić, Degenek, Rodić, Jovančić, Krstičić, Simić, Ben, Radonjić, Stoiljković.
Klupa: Popović, Babić, Gobeljić, Jovičić, Ebisilio, Srnić, Pavkov

Trener Vladan Milojević je ''promešao karte'' i u prvih 11 ubacio Simića i Jovančića umesto Ebisilija i Jovičića. Logično, Zvezda mora da da gol.

Dobrodošli na portal Alo i na tekstualni prenos meča Spartak Trnava - Crvena zvezda.

Konobarica iz kafića u centru Trnave

Konobarica iz kafića u centru Trnave, Foto: Alo/P.Vuković
Navijači Crvene zvezde u centru Trnave

Navijači Crvene zvezde u centru Trnave , Foto: Alo/P.Vuković

Navijači Crvene zvezde su se okupili u centru Trnave i pevaju. Hit je gologuza konobarica u jednom kafiću

Trnava na dan utakmice Spartaka i Zvezde

Alo!/Predrag Vuković

Trnava na dan utakmice Spartaka i Zvezde, Foto: Alo!/Predrag Vuković

Borna kola postavljena su u gradu i ispred stadiona. Slovaci očigledno očekuju rat, a ne fudbalsku utakmicu.

U prvom meču u Beogradu je bilo 1:1, dakle, Zvezda mora da postigne gol.