Dortmund remizirao sa Bohumom

Poveo je Bohum u 13. minutu preko Stogera i sa minimalnim vođstvom domaćina se otišlo na odmor.

Zaigrali su "milioneri" ofanzivnije u nastavku, ali su morali da se zadovolje samo bodom koji im je doneo Malen pogotkom u 56. minutu.

Union Berlin je kao gost sa 4:1 savladao Darmštat, novajliju u Bundesligi.

Iako je Union gotovo ceo meč igrao sa igračem manje uspeo je da upiše ubedljiv trijumf.

Poveli su već u četvrtom minutu preko Robina Gosensa, ali je Darmštat uspeo da u 24. izjednači preko Marvina Mehlema.

Prvo u 34. minutu Gosens postiže drugi gol za Union, a potom i Kevin berens pet minuta kasnije za 1:3.

Konačan rezultat postavio je Doekhi u 65. minutu.

Zanimljivo je bilo i u duelu Hajdenhajma i Hofenhajma, domaćin je vodio sa 2:0, ali je Hofenhajm sa tri gola od 77. do 90. minuta preokrenuo i osvojio tri boda.

Do pobede je u poslednji čas stigao i Frajburg protiv Verdera, golom Maksimilijana Filipa u šestom minutu nadoknade drugog dela meča.