Vojvodina - Partizan

Fudbaleri Partizana upisali su prvi trijumf u novoj sezoni! Crno-beli su savladali Vojvodinu na Karađorđu rezultatom 2:0 (0:0) u derbiju drugog kola Superlige Srbije zahvaljujući golovima Mateusa Saldanje i Kvinsija Meniga u drugom poluvremenu.

Nakon meča, kratku izjavu na terenu dao je trener domaćih, Radoslav Batak.

- Raspored je uzeo maha, međum Partizan je danas bio konkretniji, bolji i zasluženo su pobedili.

Kako je istakao, njegova ekipa se okreće obavezama u nastavku šampionata. Ipak, nije mogao da sakrije razočaranje u nastup svojih pojedinaca, koji su u prvom poluvremenu imali prilike da utakmicu odvedu u potpuno drugom smeru.

Okrećemo se narednom kolu, naravno da sam razočaran, imali smo inicijativu, ali smo iz kontranapada primili dva gola, gde nismo uspeli da napravimo prekid. To su kazne koje su nas koštale - naveo je Batak.