dušan tadić

Turski klub je veći deo posla kada je u pitanju drugo kolo kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Zimbrua iz Moldavije, već odradio u prvom susretu (5:0). Do 60. minuta su gosti iz Istanbula imali 0:3, a kapiten Orlova je postigao prvi gol.

Igrao se 48. minut kada je jedna odbijena lopta unutar kaznenog prostora stigla do Tadića, koji je potom bez većih problema sproveo u mrežu.

EVROPSKI VELIKANI SE OTIMAJU Transfer iz snova zagrebačkog Dinama: Prodaju igrača za više od 20 miliona evra

Ovo je prvi pogodak kapitena Orlova otkako je stigao iz Ajaksa, dok je u minulom susretu protiv ovog rivala imao asistenciju. Pored Srbina, dvostruki je strelac Miču Bašuai.

Inače, turski klub je slavio u revanš susretu drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Zimbrua, 4:0 (0:0).

Dalje idu i fudbaleri beloruskog Nemana koji su odigrali bez golova na gostovanju Balzanu na Malti.

Belorusi su u prvom meču slavili sa 2:0.