Kristijano Ronaldo

Al Nasr nedavno je doživeo težak poraz od Selte, a Kristijano Ronaldo bi mogao skupo da plati "kiks" sa opremom.

Nanela je Selta težak poraz Al Nasru pošto su ih savladali sa 5:0. Kristijano Ronaldo je na terenu proveo samo 45 minuta, a potom sa klupe gledao raspad sistema na terenu budući da je klub iz Viga svih pet golova postigao u drugom poluvremenu.

Poraz jeste opmena pred novu sezonu budući da će Al Nasr imati paklenu konkurenciju u Saudijskoj Arabiji, ali bi Ronaldo mogao da ima daleko veće probleme zbog pomenute utakmice. Naime, jedan od fanova na društvenim mrežama uočio je kostobrane koje prozvodi Adidas što se protivi ugovoru koji Ronaldo ima sa Najkom.

Naime, Kristijano Ronaldo je sa Najkom potpisao ugovor na deset godina vredan 170.000.000 dolara. Mnogi su pomislili da je Adidas sponzor Al Nasra, ali nije pa nije jasno zbog čega se Portugalac odlučio baš za te kostobrane. Posebno zbunjujuća činjenica je da Najk za Ronalda proizvodi posebno dizajnirane kostobrane na kojima se nalazi fotografija njegove porodice.