AGONIJA SE NASTAVLJA Stankovićeva Sampdorija tone ka Seriji B, navijači napravili haos

Ekipu Sampdorije odavno već samo teorija ostavlja u trci za opstanak u Seriji A, a posle slabih rezultata i protiv glavnih konkurenata, još je jasnije da ekipi Dejana Stankovića sledi selidba u niži rang.

Sampdorija je povela u 23. minutu meča, kada je Auđelo izve korner, a Amion najbolje reagovao pred golom gostiju i poslao loptu u mrežu - 1:0.

Ovo vođstvo domaći su zadržali do kraja prvog poluvremena, a početak drugog je obeležio protest navijača Sampdorije, nezadovoljnih stanjem u klubu. Oni su bacili na teren veliki broj baklji, zbog čega je usledio višeminutni prekid meča.

Na njihovu žalost, Sampdorija nije uspela da zadrži vođstvo, a Verde je na asistenciju Bastonija sa leve strane izjednačio u 59. minutu meča.