PODELA PLENA NA OLIMPIJSKOM STADIONU Radonjić jedan od najboljih, niz remija Salernitane

Gosti su poveli golom Holanđanina Tonija Vilene u 9. minutu, a Paragvajac Antonio Sanabrija je u 55. minutu, devetim pogotkom u sezoni, postavio konačan rezultat.

Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić su odigrali ceo meč u dresu Jarčeva, dok je Nemanja Radonjić, koji je bio jedan od najboljih u domaćem timu, zamenjen u 82. minutu.

KAKAV UDARAC ZA "TOPDŽIJE" Arsenalu izmiče titula iz ruku, prokockali dva gola i penal protiv Vest Hema

Torino je u poslednja četiri kola osvojio samo dva boda i sa 39 je deseti, dok je Salernitana 15. sa 30. Neverovatan je podatak da je ekipa iz Salerna upisala i šesti uzastopni remi, četvrti rezultatom 1:1.