SEVILJA JE NEUNIŠTIVA Juanjted ispustio veliku prednost, Megvajeru se opet svi smeju, minimalac Juventusa (VIDEO)

Junajted je blistao u prvom poluvremenu, a istakao se Marsel Zabicer koji je sa dva gola u prvih 45 minuta rešio pitanje pobednika na ovom meču.

Imao je Mančester sve pod kontrolom u najvećem delu utakmice, sve do 84. minuta kada je Hesus Navas uz mnogo sreće i pomoći Malasije postigao gol nade za Andalužane.

A onda, neverovatno nesrećna reakcija ionako indisponiranog Harija Megvajera, lopta se od njegove glave odbila pravo u gol koji je tako poklonio rivalu odličan rezultat pred revanš u Španiji.

Reprezentativac Srbije Nemanja Gudelj odigrao je čitav meč i zaradio žuti karton.

Dosta manje akcije bilo je u Torinu gde je Juventus minimalnim rezultatom pobedio tim Sportinga iz Lisabona.

Gol odluke postigao je Federiko Gati u 73. minutu.

U 62. minutu, u igru je ušao Dušan Vlahović, iz nje izašao Filip Kostić.

Bajer Leverkuzen i Rojal Union su remizirali - 1:1, dok je ranije danas Fejenord sa 1:0 bio bolji od Rome.