SRPSKA KOLONIJA IZ FIRENCE GLEDA KA ČETVRTFINALU Fjorentina slavila, Nica bolja u sudaru dva ovosezonska Partizanova protivnika

Fudbaleri Fjorentine pobedili su večeras na svom terenu Sivaspor sa 1:0, u prvoj utakmici osmine finala Lige konferencija.

Strelac pobedonosnog gola za Fjorentinu bio je Antonin Barak u 69. minutu.

Srpski reprezentativac u dresu Fjorentine Luka Jović proveo je svih 90 minuta na terenu.

Bazel i Slovan iz Bratislave su u Bazelu odigrali nerešeno 2:2.

Strelci za Bazel bili su Zeki Amduni u šestom i Andi Zećiri u 40. mnutu.

Golove za Slovan postigli su Jurij Medvedev u 17. i Malik Abubakari u 70. minutu.

Leh je kao domaćin pobedio Đurgarden sa 2:0, golovima Antonia Milića u 3. i Filipa Marčvinskog u 82. minutu.

Gent i Bašakšehir su u Gentu odigrali nerešeno 1:1.

Poveo je Bašakšehir pogotkom Stefana Okake u 16. minutu, da bi izjednačenje Gentu doneo Gift Emanuel Orban golom u 35. minutu.

Revanš mečevi na programu su za sedam dana.