"KRALJEVIĆI" SE IGRALI PROTIV "FENJERAŠA" Dva penala, četiri gola i pobeda za tračak nade u borbi za titulu

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na svom terenu ekipu Elčea sa 4:0, u odloženoj utakmici 21. kola španske Primere.

Marko Asensio je u osmom minutu doneo vođstvo Realu, na 2:0 je je u 31. minutu povisio Karim Benzema sa penala, a isti igrač je u prvom minutu sudijske nadoknade ponovo bio siguran sa bele tačke za veliku prednost Reala na poluvremenu.

AP Photo/Manu Fernandez

Konačan rezultat postavio je Luka Modrić pogotkom u 80. minutu.

Real je upisao 15. pobedu od početka sezone i drugi je na tabeli sa 48 bodova, odnosno ima osam bodova manje od prvoplasirane Barselone. Na drugoj strani, Elče je poslednji sa samo devet osvojenih bodova.

Fudbaleri Reala će u narednom kolu Primere gostovati Osasuni, dok će Elče dočekati Espanjol.