KAKVA LUDNICA Jović izjednačio, ali Inter se provukao u samoj završnici
EPA

Kakav je to meč bio!

Srpski reprezentativac Luka Jović postigao je sjajan gol za Fiorentinu u 90. minutu za 3:3 protiv Intera.

Ipak, gosti su u 94. minutu preko Miktarajana došli do pobede u Firenci (3:4) u 11. kolu Serija A.

Luka Jović je ušao u 53. minutu u igru umesto Dankana, a onda je u finišu zablistao.

MAJSTORIJA JOVIĆA Luka doneo izjednačenje Fjorentini protiv Intera u poslednjim trenucima

Posle kornera sa desne strane, Nikola Milenković je glavom spustio loptu, a Jović postigao golčinu!

Na žalost po Fiorentinu, to nije bio kraj. Inter je u petom minutu sudijske nadoknade došao do trijumfa.

Bio je to lud meč na "Artemio Frankiju". Barela i Martinez su pogocima u 2. i 15. minutu doneli Inter veliku prednost, ali je domaćin preko Kabrala pre odlaska na odmor uspeo da prepolovi zaostatak - 1:2.

Ikone je u 60. minutu izjednačio, novu prednost gostima doneo je Lautaru svojim drugim golom, ovaj put iz penala u 73. minutu.

A onda je usledila luda završnica, golovi Jovića i Miktarjana za konačnih 3:4.

Inter je sada sedmi sa 21 bodom, dok je Fiorentina na 13. mestu sa deset bodova.