ŠTA SE DEŠAVA SA SRBINOM? Došao kao veliko pojačanje, a trener ga zamenio posle 26 minuta - SUNOVRAT!
AP Photo/Daniel Cole

Bazel je ugostio Sankt Galen u važnom susretu u borbi za drugo mesto na tabeli švajcarskog šampionata, ali u razmaku od dva minuta, gosti su postigli dva pogotka.

Prvo je Žeremi Giljemeno postigao gol u 20. minutu meča. Izgubio je Pavlović sprint u toj situaciji, čuvar mu je pobegao i potom zatresao mrežu. Kod drugog pogotka nije bio jedini krivac, ali je bio loše pozicioniran kada je Kvadvo Dua povisio na 2:0.

NI UBEDLJIVA POBEDA NIJE BILA DOVOLJNA! Strahinja Pavlović odmah ostao bez trenera!

I samo nekoliko minuta nakon toga, trener Bazela Giljermo Abaskal ga je zamenio, poslavši na teren Vautera Burgera. Bazel u nastavku jeste bolje zaigrao, pošto su stigli do izjednačenja posle dva pogotka Fjodora Čalova.

Srbin je tako odigrao samo 26 minuta i sigurno je da će pokušati što pre da zaboravi ovaj meč...