OSAM GOLOVA U SENTI TSC je lider Super lige

Tek u 5. kolu TSC je prvi put poklekao, ustvari nije izgubio, već je prvi put ostao bez celog plena, TSC - Radnički (Kg) 4:4.

U Senti je ekipa iz Bačke Topole vodila do nadoknade, a onda je u 96. minutu sa bele tačke nekadašnji igrač Crvene zvezde Marko Mirić pogodio i doneo bod kragujevačkom Radničkom.

Domaći su poveli golom Banjca u 14. minutu, a izjednačenje Radničkom doneo je Borisav Burmaz u 22. minutu.

Đuro Zec je četiri minuta kasnije ponovo doveo TSC u prednost, koju je u 57. minutu povećao drugim golom Banjac. Gosti su do novog izjednačenja došli preko Marka Mirića u 72. i Stefana Filipovića u 75. minutu.

Do nove prednosti domaći tim došao je golom Leandra u 88. minutu, ali je Radnički ipak osvojio bod golom iz penala u šestom minutu nadoknade.

U sledećem kolu trenutno vodeći TSC gostuje braniocu titule Crvenoj zvezdi.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.