SRPSKA GOL MAŠINA NE STAJE Nije čudo što Madriđani nude 50 miliona za Dušana
EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI

Fjorentina je u prvoj rundi Kupa Italije pobedila Kozencu 4:0, dva gola postigao je Dušan Vlahović (21).

Nastavlja napadač reprezentacije Srbije da trese mreže.

Prošle sezone postigao je 21 gol za tim iz Firence, a ove je na prijateljskom meču sa Polisportivom dao čak sedam!

Sada je i protiv Kozence dokazao da je u sjajnoj formi. Prvi gol za 1:0 postigao je u 4. minutu, a drugi za 3:0 u četvrtom minutu nadoknade prvog dela.

Nije ni čudo što je nedavno šampion Španije Atletiko ponudio 50 miliona evra.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.