RAJKOVIĆ OSTAO NESAVLADAN! Velika pobeda Klermona na startu!
EPA/Yohan Valat

Tako je golman reprezentacije Srbije Predrag Rajković ostao nesavladan na otvaranju nove sezone.

Veliku pobedu ostvarili su fudbaleri Klermona koji su trijumfovali na gostovanju Bordou u prvom kolu nove sezone Lige 1.

Gosti, koji su novajlije u elitnom rangu, slavili su rezultatom 2:0, a oba gola dali su u finišu meča.

Dominirali su protiv blago favorizovanog domaćina, stvarali šanse i u 82. minutu došli do vođstva.

Tada je precizan Mohamed Bajo, da bi pobedu Klermona potvrdio Žodel Dosu u drugom minutu nadoknade.

Vredan trijumf istim rezutlatom Anže je ostvario u Strazburu. Traore i Baoken su bili strelci u drugom poluvremenu.

Pobednika nije bilo ni u duelima Rena i Lansa (1:1), i Sent Etjena i Lorijena 1:1.