GOLEADA U GORNJEM MILANOVCU! Krstajićev TSC je novi lider Superlige!
Alo

Bio je ovo još jedan odličan meč ekipe iz Bačke Topole u kojem su stigli do drugog ovosezonskog trijumfa.

Metalac je bolje otvorio meč u Gornjem Milanovcu, pošto su pioveli već u 14. minutu golom Stefana Cvetkovića.

Ipak, već do poluvremena ekipa Mladena Krstajića je preokrenula rezultat.

TSC je izjednačio u 17. minutu preko Saše Tomanovića, da bi tri minuta kasnije već bilo 2:1, a u strelce se upisao Mihajlo Banjac.

Tek što je počelo drugo poluvreme, TSC je sa još dva gola rešio pitanje pobednika.

Igrao se 50. minut meča kada su gosti izveli brzu akciju po levoj strani, Krsmanović je prosledio loptu u kazneni prostor, gde je Đuro Zec umakao  defanzivacima Metalca i potom preciznim udarcem savladao golmana Savića za 3:1.

Isti igrač je dva minuta kasnije povisio na 4:1, da bi konačan rezultat postavio Nemanja Stojić u prvom minutu sudijske nadoknade.

TSC je trenutno lider na tabeli sa šest bodova, dok je Metalac 12. sa jednim. U narednom kolu tim iz Bačke Topole dočekuje Kolubaru, dok Milanovčani gostuju Čukaričkom.