FK Crvena zvezda - FK TSC

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su večeras TSC iz Bačke Topole 3:0 (2:0) u pripremnoj utakmici pred start sezone.

Strelci za crveno-bele bili su Mirko Ivanić u osmom, Piter Olanjinka u 27. i Žan-Filip Kraso u 60. minutu. Utakmica je odigrana iza zatvorenih vrata, bez prisustva publike.

FK Crvena zvezda

Zvezda narednu proveru ima u sredu od 20 sati kada na stadionu Rajko Mitić gostuje Fiorentina i biće to spektakularna najava za start sezone.

Golove pogledajte u nastavku teksta.

CRVENA ZVEZDA - TSC 3:0 (2:0)

Ivanić u 9. minutu, Olajinka u 27. minutu, Kraso u 60. minutu za Zvezdu

Stadion: Rajko Mitić

CRVENA ZVEZDA: Glazer – Dragović, Mijailović, Rodić – Mitrović, Stamenić, Kangva, Ivanić, Bukari – Olajinka, Kraso.

TSC: Ilić – Ćalušić, Stojić, Krstić – Petrović, Radin, Stanić, Cvetković, Đakovac, – Jovanović, Pantović.

81. minut - Zvezda nastavlja da preti, šansu je imao Mijatović.

60. minut - GOOOOL! Kraso! Odličan napad Zvezde i asistencije Mitrovića za napadača koji menja rezultat!

49. minut - Stativa! Prvo je probao Kangva, a onda i Mitrović koji pogađa okvir gola.

48. minut - Pretio je Kraso, ali lopta ide preko gola.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

42. minut - Prilika za TSC preko Jovanovića koji uspeva da uputi udarac, ali brani Glazer.

27. minut - Olajinka se upisuje u strelce! Ivanić je šutirao sa nekih 25 metara, Ilić odbio loptu do Nigerijca koji pogađa!

20. minut - Velika inicijativa Zvezde. Olajinka je ostao kratak za koji santimetar i nije uspeo da usmeri loptu u gol.

9. minut - GOOOOOL! Ivanić koristi gužvu u kaznenom prostoru i dovodi Zvezdu do prednosti!