RTS1
06.05 Jutarnji program
08.00 Jutarnji dnevnik
09.00 Vesti
09.05 Šarenica, zabavni program
11.00 Na večeri kod, emisija
11.55 Vesti
12.00 Program za decu
13.00 Dnevnik
13.20 Stigni me ako znaš, kviz
14.15 TV lica... kao sav normalan svet
15.05 Branilac 2, dok. serija
16.10 Mama i tata se igraju rata 2, serija
17.10 Ja volim Srbiju, kviz
18.25 Kvadratura kruga, emisija
18.55 Slagalica, kviz
19.30 Dnevnik
20.05 Mama i tata se igraju rata 2, serija
21.00 Lihvar, film
22.40 Vesti
22.45 Veštačka inteligencija, film
NAJAVA
09.05 Šarenica
Sadržaj ove emisije koja ugošćava veliki broj gostiju, od seljaka do akademaca, čine zanimljive reportaže snimljene na terenu i dokumentarne priče.
RTS2
08.40 Program za decu
10.00 Naučni program
10.30 Znanje imanje, dokumentarni program
11.30 Srbija na vezi
12.10 Dokumentarni program
13.10 Opšteobrazovni program
14.10 Strani obrazovni program
14.55 Emisija iz ekologije
15.25 Velika iluzija, filmski program
15.55 Pinokio, film
17.50 Rukomet: SP: Crna Gora - Iran
20.00 Beogradski novogodišnji koncert hora i Simfonijskog orkestra RTS
21.35 Muzički program
22.00 Umetnost zločina 2, serija
23.00 Do detalja, emisija
23.30 TV teatar, emisija
NAJAVA
10.30 Znanje imanje
Može li država da opstane ako nestane selo? Kako na njemu zadržati mlade i dati podršku ženskom licu agrobiznisa i razvoju seoskog turizma?
PINK
05.30 Novo vikend jutro, jutarnji program
13.00 Prvi nacionalni dnevnik, informativni program
13.30 Zvezde Granda specijal, muzički program
14.55 Nacionalni dnevnik, informativni program
15.30 Zadruga uživo, rijaliti program
17.00 Magazin In, emisija
18.30 Nacionalni dnevnik, informativni program
19.30 Zakletva, igrana serija
20.15 Fatalna ljubav, igrana serija
21.00 Zvezde Granda, muzički program
00.30 Zadruga - nominacije, rijaliti program
03.00 Zadruga uživo, rijaliti program
NAJAVA
21.00 Zvezde Granda
Posle osam godina poznati muzički format se vratio na televiziju Pink. Takmičiće se najbolji mladi muzički talenti. Voditelji su Sanja Kužet i Voja Nedeljković.
PRVA
07.55 Jutro, jutarnji program
12.00 Ekskluziv - specijal, emisija
13.00 Biciklom kroz Srbiju, emisija
14.00 Srećna Srbija, emisija
15.00 Popadija, domaća serija
16.00 Šetnja s lavom, domaća serija
17.00 Igra sudbine, domaća serija
18.00 Vesti, informativni program
18.45 Eksploziv - specijal, emisija
19.20 Nećete verovati, emisija
20.00 Igra sudbine, domaća serija
21.00 Radna akcija s Tamarom, emisija
22.15 Hajde da se volimo 2, domaći film
24.00 Andrija i Anđelka, domaća serija
NAJAVA
13.00 Biciklom kroz Srbiju
Kroz krajolike Srbije gledaoce će voditi glumci Viktor Savić i Aleksandar Radojičić. Emisija se nadovezuje na prvu sezonu koja se zvala „Veslom kroz Srbiju“.
B92
07.30 Štoperica, kviz
08.00 Plodno i rodno, emisija
09.30 Štoperica, kviz
10.00 Kolo sreće, domaća serija
11.00 TV Čorba, emisija
11.30 Kolo sreće, domaća serija
12.30 TV prodaja - Biostile
12.45 Zna se ko je prvi, kviz
13.15 Štoperica, kviz
13.45 Drugačija 2, film
16.00 Vesti B92, informativni program
16.30 Auto-moto šou, emisija
17.15 Aviondžije, domaća serija
18.30 Zna se ko je prvi, kviz
19.00 Vratiće se rode, domaća serija
21.15 Dete 44, igrani film
24.00 Oslobođeni Frankenštajn, igrani film
NAJAVA
08.00 Plodno i rodno
Dok poljoprivrednici mogu da dođu do novih informacija, gledaoci iz grada mogu da se informišu o najnovijim tokovima u proizvodnji hrane.
RTV1
08.00 Dečji program
08.25 Dobro jutro, lenjivci!
10.05 Signali, informativni program
11.00 Dokumentarni program
11.30 Obrazovni program
12.08 Srcem kroz ravnicu, emisija
12.55 Program za mlade
13.20 Dokument
13.48 Program za decu
14.25 Zabavni program
15.17 Bog prašta, ali ja ne, film
17.00 TV dnevnik
17.30 Muzeji Vojvodine
18.00 Lovački saveti
18.30 Dokumentarni program
19.30 TV dnevnik
20.10 Tigar, igrani film
22.00 Vojvođanski dnevnik
22.30 Vilafranka, igrani film
00.03 Dokumentarni program
NAJAVA
12.08 Srcem kroz ravnicu
Ovo je putopisna emisija koja je nastala s idejom da se predstave lepote kulturne baštine na severu zemlje. Voditelji su Nina Radulović i Slaviša Čurović.
RTV Pančevo
07.00 Bugarske ruže, emisija
07.30 Makedonski ubavini, emisija
08.00 Po vašem izboru
10.05 Inforom, emisija
10.30 Buna ziua!
11.00 Bohemska rapsodija
11.30 Lepota slovačkog jezika
12.15 Bezbednost na prvom mestu
13.00 ComNet TV mreža Srbije
14.00 Zdrav i prav, emisija
14.30 Veze, emisija
16.00 Velike vesti
16.30 Intervju
17.30 Stabilokratija
18.30 Modni začin, emisija
19.00 Velike vesti
19.30 TV atelje, emisija
20.00 Kroz vihor vremena
20.30 Izgubljena istorija
21.00 Crno siroče
22.00 Velike vesti
22.30 Film
NAJAVA
18.30 Modni začin
Aktuelnosti iz sveta mode. Saznajte i kako živeti sa stilom, koji su najnoviji trendovi šminkanja i mnoge druge teme. Priče o najnovijim trendovima i modnim detaljima.
Happy
04.30 Rano jutro, jutarnji program
05.45 Vesti, informativni program
06.00 Dobro jutro, Srbijo, jutarnji program
11.55 Vesti, informativni program
12.00 Provodadžija, emisija
13.00 Prelo u našem sokaku, emisija
14.50 Posle ručka - raspevana subota, emisija
17.20 Telemaster, informativni program
18.20 Naslovna strana, kviz
18.50 Jedne letnje noći, domaća igrana serija
19.50 Aktuelnosti, emisija
24.00 Specijal ispovest, emisija
NAJAVA
18.20 Naslovna strana
U kvizu učestvuju dvoje takmičara, koji zajedno sa voditeljskim tandemom prolaze kroz sedam igara. Učesnici će znanje oprobati u različitim oblastima.
SUPERSTAR
07.40 Čovek sa četiri noge, domaći igrani film
09.20 A sad, adio, domaći igrani film
11.30 Miss, domaći igrani film
13.05 Moljac, domaći igrani film
14.40 Ortaci, domaći igrani film
16.10 Tajna porodičnog blaga, domaći igrani film
17.50 Svetac, strani igrani film
19.55 Šetnja s lavom, domaća igrana serija
21.00 Šetnja s lavom, domaća igrana serija
22.05 Da Vinčijev kod, strani igrani film
00.35 Anđeli i demoni, strani igrani film
NAJAVA
22.05 Da Vinčijev kod
Za vreme poslovnog boravka u Parizu, profesor ikonologije Robert Langdon prima hitni noćni telefonski poziv: Žak Sonijer, kustos u Luvru, ubijen je.
Prva Plus
08.30 Tate, serija
10.15 El Čapo, serija
11.00 Prijatelji
13.30 Najsmešniji kućni video
13.45 Grad bez pravila
15.30 Najsmešniji kućni video
16.00 Moćni, film
18.00 Vanzemaljci iz komšiluka, film
20.00 Potpuna obmana, film
22.00 Fotografije za jedan sat, film
00.15 Ratnici, film
Red TV
11.00 Whatzuuuuup
11.15 Rap & Roll, emisija
11.35 Obijači, igrani film
13.30 Poslednja bitka, igrani film
15.01 Whatzuuuuup
15.16 Rap & Roll, emisija
16.00 Renesansa, igrani film
17.42 Flešdens, film
19.12 Rap & Roll, emisija
20.00 REDaljka, emisija
23.00 Terminator 3, film
00.45 Zakon ćutanja, film
RTS3
16.01 Zločinački porivi
16.45 Svetski dan džeza
17.50 Dokumentarne fusnote
18.05 AproPop: Tetovaže
18.35 Mornarički specijalci, serija
19.30 Dnevnik 2 na znakovnom jeziku
20.05 Mark Antoan Šarpantje
21.45 Nemačke dinastije
22.30 Beogradska filharmonija
23.12 Gastarbajsterske priče
24 kitchen
11.55 Džejmi i Džimi u...
12.55 Čupavi bajkeri
13.55 Destinacija...
14.55 Džejmijevi gastronomski...
15.55 Najčudniji restorani...
16.55 Tetka Kaćine tajne
17.55 Rudolfova prva...
18.55 Hestonova gozba
19.55 Džon i Lisa
20.55 Kuhinje sveta
21.55 Prelepa peciva sa...
22.55 Čupavi bajkeri
23.55 Destinacija
Cinemania
08.40 Lepotica i zver, film
10.45 Nindža kornjače, film
12.40 Beli Bizon, igrani film
14.40 Junajted, film
16.40 Afera Tomas Kraun, film
18.55 Od podne do tri, igrani film
21.00 Zamračenje, igrani film
23.00 Šetnja po šumi, igrani film
01.10 Niotkuda, igrani film
03.25 Prevodioci, igrani film
N. Geographic
10.45 Megagradovi
11.05 Najbolji superautomobil
12.00 Pravljenje superauta
13.00 Isušivanje okeana
14.00 Primitivni opstanak
16.00 GR: Skriveni ukusi sveta
17.00 Predivna planeta
18.00 Kosmos
20.00 Skriveni dragulji Turske
21.00 Tajne Firence
22.00 Zakopane tajne Kordobe
23.00 Izgubljeni hram Inka
Discovery
09.00 Lovac na starine
14.00 Trgovci automobilima
16.00 Spasavanje starih građevina
18.00 Milionski automobili
19.00 Zlatna groznica: Parkerove staze
20.00 Život u divljini Aljaske
21.00 Aljaska: Na granici opstanka
22.00 Zlatna groznica
23.00 Opasan lov
24.00 Preživljavanje - Goli i uplašeni
Fox Movies
01.25 Smrtonosni let, film
03.15 Mešovita porodica
03.45 Mešovita porodica
06.00 Radoznali Džordž, film
07.40 Grozomora, film
09.40 Božićni dogovor, film
11.30 Besani u Sijetlu
13.25 Bebe genijalci
15.20 Porodica Adams, film
17.25 Ubistveni dogovor, film
19.25 Noting Hil, film
22.00 Klijent, film
Fox Life
08.25 Čikago u plamenu
10.10 Uvod u anatomiju
12.00 Čovek na mesecu, igrani film
13.55 Američka domaćica, serija
14.15 Dr Haus, serija
16.05 Zovite me Ket
17.00 Zovite me Ket
17.55 Novi Amsterdam
18.55 Specijalizant, serija
19.55 Rejčel se udaje, film
22.25 Uvod u anatomiju
23.20 Uvod u anatomiju
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)