Davljenje Utapanje
Profimedia
Davljenje Utapanje

Profimedia

Ilustracija, Foto: Profimedia

Leš muškarac starog 52 godina, pronađen je danas u reci Belici. Istražni organi još ne znaju identitet utopljenika, pa je naređena obdukcija kako bi se utvrdilo da li je ubijen ili je u pitanju davljenje.

Kako Alo! saznaje, muškarac se ranije javljao lekaru zbog zdravstvenih problema, a na mestu gde je nađen voda je veoma plitka, pa su prema informacijama iz istrage svi scenariji mogući.

Nije isključeno i da mu je pozlilo na mestu nesreće, ali i da ga je možda neko držao i udavio u vodi.

Angažovan je Ljubiša Božić, iskusni obducent iz Beograda koji će da utvrdi tačan uzrok smrti, a rezlutati obdukcije biće poznati u ponedeljak.

Pretpostavlja se, za sada, da se muškarac udavio, ali autopsijom će biti utvrđen tačak uzrok nesreće.

 

Komentari (4)

Joksa

21.05.2016 14:38

A gde je ta reka Belca, ko da je jedina u Srbiji !?

mi smo

21.05.2016 22:00

@Joksa - Tacno. Mozda je u Jagodini.

ana

23.05.2016 22:38

@Joksa - Nalazi se u Jagodini

sremica

22.05.2016 15:11

Leš muškarca starog 52 godine je pronađen. Istražni organi još ne znaju identitet utopljenika... Mene zaista zanima kako znaju da je star 52 godine, pa se pitam da nije neka nova DNK tehnika stigla u Srbiju. Gospode Bože!