Pevači preživeli stravičnu nesreću (FOTO)

Đ. Kojadinović
Sloba Vasić i Milan Dinčić Dinča su pre četiri godine doživeli tešku saobraćajnu nesreću.

- Hvala ti bože što me čuvaš! Na današnji dan pre četiri godine... Ne ponovilo se - napisalo je Sloba uz ovu fotografiju na Fejsbuku.
Nesreća se dogodila na auto-putu Novi Sad-Subotica kod Bačke Topole, dok su mladi pevači išli na nastup u Beč.
Vasić je bio na suvozačevom mestu, dok je za volanom "audija A6" bio njegov kolega Milan Dinčić Dinča.

Petar Dimitrijević
Nesreća se dogodila kada je u njihov automobil udario kombi. Srećom, svi su prošli sa lakšim povredama.

Komentari (4)
SOMEBODY
29.05.2017 11:50
HOCE TO KAD SA BICIKLE PREDJES NA LUKSUZNIJI AUTO. PRVU LOVU KAD SKUPE OVI GRANDOVCI PO NEKAKVOM PRAVILU PRVO KUPE AUTO. NE VREDI. NE MOGU KOMPLEKSI TAKO LAKO DA SE IZLECE.
Goran
29.05.2017 16:22
@SOMEBODY - Šta bre čoveče lupaš!Ljudi nastupaju ,mnogo putuju i normalno je da im treba dobar i siguran auto.Da li bi ti bio zadovoljan da su trčali ili biciklom išli na nastupe?Booože...ima nas raznih
MS
29.05.2017 12:24
Pre mislim da ih je sačuvao sigurnosni pojas, vazdušni jastuk i dobro konsrtuisan auto.
Sveznalica
29.05.2017 14:07
Mmmmm Slobina carapice i stopala mmmmmm