Svadba Dragana Marinkovića Mace
alo.rs
Svadba Dragana Marinkovića Mace
Svadba Dragana Marinkovića Mace, Foto: alo.rs

Kako saznajemo, par se tačno u podne zavetovao na večnu ljubav u Crkvi Svetog Vasilija Ostroškog na Bežanijskoj kosi, na praznik koji slavi ime ovog sveca. Intimnom činu prisustvovali su samo porodica i kumovi, dok je veselje za oko 150 zvanica organizovano u jednom Novobeogradskom restoranu, i ono još uvek traje.

Mladoženja blista u elegantnom sivom odelu, dok mlada na sebi ima kratku belu haljinicu, dokolenice u istoj boji i crvene sandale koje se slažu sa karminom na njenim usnama.

- Pozivamo vas na dernek sa početkom u 20 sati- stajalo je, između ostalog, na nesvakidašnjoj pozivnici koju su mladenci svojim zvanicama slali putem Vibera, uglavnom.

Pored rodbine i prijatelja, na slavlje je među prvima stigao voditelj Ognjen Amidžić.

Svadba Dragana Marinkovića Mace
Macina mlada, Foto: alo.rs

- Samo mi recite da nisam prvi stigao - našalio se Amidžić.
- Buduću Macinu suprugu nisam još uvek upoznao, tako da jedva čekam da to učinim večeras. Poželeću mu da mu ovo bude poslednji zavet i da traje večno - dodao je on.

Nešto kanije na svadbenu ceremoniju je stigla i glumica Sofija Rajović koja sa Macom sarađuje u projektu "Audicija" u kojem je ona voditelj, a Marinković član žirija.

Ognjen Amidžić
Ognjen Amidžić, Foto: Dejan Briza

- Nadam se da će ovoga puta to zaista biti to. Mislim da će to sve biti u redu - nada se Rajovićeva.

Goste je pored ostalih muzičara zabavljao i Alegro bend, dok su mladenci najviše đuskali uz numere Dragija Domića što se može videti na fotografijama.

Marinković iz prethodnih brakova ima dva sina Lava i Fjodora Simeona, dok Jovana nema svoje dece.

Sofija Rajović
Sofija Rajović, Foto: Dejan Briza

 

Komentari (14)

nedjo

15.01.2016 02:29

sa srecom ,trebace joj

dorcolac

15.01.2016 02:32

Interesantno je da je i ovog puta izbegao oficijelnu registraciju, t.j. matičara. Prvi brak mu je bio nezvanični, nevenčana veza. Drugi, samo u crkvi. Treći, takodje u crkvi. Dobro je uspeo da se razvede crkveno da bi opet uplovio u te vode. Crkva je po tom pitanju prilično stroga i procedura je dugotrajna. Kako god bilo, srećno mu bilo. Treća - sreća!

deki

15.01.2016 07:50

Sve najlepse zelim paru,ali kakav je ovo bolestan prostor gde se vesele? kakva je ovo bolesna svetlost..Bozeee....mene bi ludog ovde hvatali!

Neko

15.01.2016 08:09

Ovo je klasicna bigamija i sramota za SPC posto se crkveno nije razveo od druge zene. Zemlja Srbija.

NN

15.01.2016 12:22

@Neko - NE MOZE SPC DA SE STIDI ZBOG TVOJIH ILI NJEGOVIH GREHOVA..TI OCIGLEDNO NE RAZUMES DA SVAKO NOSI SVOJE GREHE SA SOBOM.OCIGLEDNO DA SE NECE U CRKVI VENCATI SA OVOM ZENOM..ALI TACNO JE DA SPC GRESI KADA SVAKOGA OD VAS VENCAVA U CRKVI A DA VA SPRE TOGA NIJE NAUCILA DA STE SE ZAUVEK VEZALI VENCANJEM ZA DUSU SVOGA SAPUTNIKA..CUDO KAKO DRZAVA SRBIJA DOZVOLJAVA OVAKVIMA AKO STO EJ MACA KOJI JE TIPICAN JUGOSLOVEN I SRBOMORZAC DA NA NJENOM KAZANU KUSAJU

misho

15.01.2016 08:30

jovana,moje saučešće...

dragan

15.01.2016 08:59

Likovi koji haraju srbijom.trecerazredni voditelji,propali takozvani glumci imfrizerke.srbijo gotova si ne treba ti isil.

stefan

15.01.2016 09:45

dal moguce ovo....sve polusvet...!!!

mirica

15.01.2016 09:57

Sofija Rajovic, o Boze dragi, mogla je bar da ocisti cizme.

Boki

15.01.2016 10:01

Drustvo je do j..a.... Nego,mene interesuje koliki zena treba da bude retard da bi se udala za Macu

Lola

15.01.2016 14:28

@Boki - Pa treba samo da ima Zvoncica vencanicu, Lolita carapice i Porno crvene cipelice. I to ne na setu za film za odrasle, nego na VENCANJU. Eto toliki

Daca

15.01.2016 11:25

O BOZE TI ME SACUVAJ ,A STA NADJE JADO NA NJEMU MADA NISI NSTA BOLJA NI TI NI OVI VASI JADNI GOSTI ISCEPANI A GODINE IM GOVORE KOJI SU TO LUDACI,PI DALEKO BILO

ana

15.01.2016 14:15

za neku s GVOZDENIM STOMAKOM maca bizare

Nada

15.01.2016 14:33

Vidi se da je sa frizerkom, frizura mu je super.