Veruje u svoj bivši klub: Mijat Gaćinović
Profimedia

Profimedia

Mijat Gaćinović, Foto: Profimedia

Tim iz Frankfurta za koji nastupa mladi srpski reprezentativac Mijat Gaćinović, odlično je započeo meč i rešio ga praktično u prvih 15 minuta.

Strelac je u 13. minutu bio Aleksandar Majer koji je u 68. minutu promašio jedanaesterac, ali to gostujući fudbaleri nisu kaznili.

Gaćinović je za tim koji sa klupe predvodi Niko Kovač, odigrao praktično celu utakmicu. Zamenjen je tek u 90. minutu pred početak nadoknade vremena, a u igru je umesto njega ušao švajcarski napadač Haris Seferović.

U ostalim mečevima prvog kola, Bajern je u petak rezultatom 6:0 deklasirao Verder. U ostalim mečevima Keln je sa 2:0 savladao Darmštat, istim rezultatom Volfsburg je trijumfovao u Augsburgu, Dortmund je na "Vestfalenu" sa 2:1 bio bolji od Majnca, dok su hamburger i Ingolštat remizirali (1:1).

Kasnije danas na programu je mini derbi između Borusije Menhengladbah i Bajer Leverkuzena, dok će sutra igrati Herta - Frajburg i Hofenhajm - Lajpcig.