Ljudi

Nataša i Nole zagrljeni!
Dijana Đoković podržava novakovo prijateljstvo sa Natom

Nataša i Nole zagrljeni!

Utorak - 27.07.2010
Da su najbolji srpski teniser Novak Đoković i pevačica Nataša Bekvalac bliski prijatelji nije više nikakva tajna, a da je njihovo drugarstvo dospelo na viši nivo svedoče najnovije fotografije iz Crne Gore.

Naime, lepa Nata je srela Noleta u holu hotela „Splendid“, što je bila idealna prilika da se vide daleko od radoznalih pogleda, a u jednom trenutku im se pridružila i njegova mama Dijana, koja je na taj način potvrdila da je pevačica u dobrim odnosima sa celom porodicom Đoković. O čemu su Đokovići ćaskali sa Natom ostaće nepoznato za širu javnost, ali fotografu magazina „Hello“ nije promakao trenutak kada su se Nata i Nole zagrlili pozdravljajući se.
Inače, poslednjih dana mediji se naširoko bave pevačicom i teniserom i njihovim susretom u Bečićima. Navodno je čak Nataša provela jedan dan na Đokovićevoj jahti, a on joj se revanširao tako što je prisustvovao njenom nastupu u diskoteci. Interesovanje za pomenuti par počelo je još prošle godine, kada se spekulisalo o njihovoj navodnoj vezi. Ipak, tačka na ovakva nagađanja stavljena je kada ih je fotograf „Alo!“ uslikao na Serbian Openu u društvu Natašinog supruga Dače Ikodinovića.


J. Bogdanović


Ime:


E-Mail:


Komentar: (maksimum karaktera)


AntiBot pitanje:
Koliko je šest + četiri ?

("Cookies" moraju biti uključeni.)
Pošaljite vest na E-mail





Komentara: 7

hahahahahahah

28.07.2010.
14:57h

jao, Mima, pd broj jedan dva,a narocito tri, NE SE*I VISE!!!! Ti bas znas, curko jedna

Igor

27.07.2010.
21:35h

Aj molim vas novinari ne lupetajte vise pa ne smeju ljudi ni da porazgovaraju da ih vi odma ne spojite. Bolje nista da ne pisete nego ovakve gluposti...

Sara

27.07.2010.
13:12h

Verujte mi ovo je velika, velika laz. Pre neki dan Cobanka je pokusala da uvede paparaza iz "Sveta" u "Splendid" (ali su se sada slike pojavile u "Hallo" magazinu), ali u tome nije uspela. Pa su ov fotke nastale preko mobilnog telefona, naravno tu je plasirana i jedna slika koja je mutna, kao stosa radi nista vise. http://www.kurir-info.rs/stars/cobanova-zena-izbacena-iz-splendida-43210.php

Mima

27.07.2010.
11:35h

Postoje dva dobra razloga zasto mama Dijana podrzava sina sa razuzdanom Natom! Da ne bi stariji Djokovic bio sa njom(broj jedan) Da bi Novak shvatio da sem Jelene jos neko ima(broj dva) a broj trimislim da je to da je Nata u vezi sa nekim zescim iz Crne Gore(cim je cesto u Splendidu) i tada ne treba braniti druzenje zbog otvaranja terena u Crnoj Gori, jer morate priznati para je i interes najvazniji u tom njihovom svetu! Jer ne verujem da majka svom detetu bi odobrila Natu, koliko god da je prava majka a to Gdja Dijana jeste! Neki interes debeli jeste! Sto se tice mladjanog Noleta, mislim da je zaljub;jen u nju!Jer koliko god da su uspesni godinama ista devojka i naporni treninzi ucine svoje, tada je i spo....... Nata dovoljna!

NOVI SAD

27.07.2010.
09:26h

boli me uvo za tu bednicu.idi zeno kuci i budi uz muza.sta ces ti u tudjem zagrljaju imas porodicu.Nemozes se ti opametiti pare su tebi uvek bile broj 1.Kakav Nole....hm,hm

sekula

27.07.2010.
08:00h

provode se mladi ljudi...a to sto je nata supruga i majka....svi znamo kako se to naziva,al ako se kole sa njom provodio kad je imala 19godina onda nista nije cudo(i nemoralno)

Milovan

27.07.2010.
07:09h

ma šta će mu ta baba.



Beograd
15°c
Sutra
16°c / 24°c
Prekosutra
14°c / 29°c
Dijana Janković pevačica
Pre bih crkla nego što bih haljinu koju mi je Jelena Janković pozajmila nosila dok držim mikrofon
Bojana Maljević glumica
Nikada ne kupujem manji broj ili neudobne cipele samo zato što dobro izgledaju. Imam uvek oko 40 pari i sve ih nosim
Karike
Alo mobilni