Pošto organizatori ovog festivala nisu uspeli da se dogovore sa Tinom Tarner, koja je bila prva opcija, prešlo se na pregovore sa Britni Spirs, za koju će morati da izdvoje fascinantnih milion i po evra.
- Mislili smo da odustanemo od svega zbog ove krize, ali Crnogorci su nas nagovorili da se predomislimo. Ali, umesto planirane Tine Tarner, koja je završila turneju, pregovaramo da dovedemo Britni Spirs - potvrdio je za „Alo!“ Raka Marić i naglasio da je upravo zbog ove zvezde i pomeren termin za održavanje festivala.
- Umesto u avgustu, festival će se održati od 19. do 25. jula jer se nadamo da će tada Britni moći da odvoji jedan dan u okviru svoje turneje. Za sada toliko, a kada potpišemo ugovor, obavestiću vas šta traži ta mlada dama - rekao je Raka, ne želeći za sada da komentariše cenu nastupa.
Osim Britni Spirs, na Jazu će se tih dana pojaviti već planirani pevači - grupa „Regina“, Severina, ali i druge zvezde sa regionalne muzičke scene.
Komentara: 0