Kija i Sloba eksplodirali od besa, otkrivena tajna sa svadbe

Youtube printscreen
Nadežda je otkrila nepoznate detalje.
- Ono što sam videla na svadbi, videla sam i pre, a meni je neverovatna činjenica da oni nemaju kontakt.. Njih dvoje se nisu čuli, ja nisam videla u toku tezge.. Zato što, recimo, ja kad završim svirku ja se javim momku, na svadbi sam bila i Slobodana bukvalno nije bilo nigde pet sati. Oni se nisu ni poljubili ni zagrlili, sve je bilo tako čudno - objasnila je ona.
Kija je bila šokirana konstatacijom ove pevačice, pa je briznula u plač zbog toga što se osećala kao da je jedini krivac zbog svega što se među njima dogodilo.
- Kad se mi nismo čuli?! Da li ste vi normalni bre? Slobodane, šta ona priča ovo?! - vikala je Kija. Dok su svi ukućani zanemeli nakon svega što su od Nadežde čuli, ona je nastavila:
- S*ebao si se i rekao si da ti nije bilo dobro, a gde ti je bila supruga Slobo? Bila je s drugaricama? Ja sam čula da je ona napustila svadbu i otišla u neki hotel, a onda si ti otišao za njom - rekla je Nadežda.
Rasprava se nastavila, a ukućani su i te kako imali burnu raspravu, s obzirom na to da je Kristina Kockar do detalja iznela sav prljav veš o svom braku sa Slobom Radanovićem.

Komentari (10)
ddd
17.01.2018 08:39
KO NORMALAN MOZE OPRAVDATI PREVARU. ZAR JE OVO GOSPODIN MUSKARAC KOJI TRAZI OPRAVDANJE? ZAR SE OVAKO PONASA PREMA ZENI? DNO DNO DNO
Peggy
17.01.2018 09:57
Zanima me kome ova gospodjica misli da ce u buducnosti pevati svadbe? Ko je taj koji zeli da plati muziku koja ce posle da ispira usta s mladencima? Ova Nadezda je mozda najbesmislenija licnost u Zadruz
Stela
17.01.2018 11:01
Jeftina manipukatorka sa izraženim egom.Nije više u prvom planu Ne može da ga vrti oko malog prsta,jer je progledao.Napatio se pored nje.Nikog ne poštuje, vredja ga najpogrdnijim rečima,koji kad iznese istiu, to joj smeta.Dominantna je i njena reč mora biti zadnja.Pa dosta više.Pukla je totalno.Sloba je ne voli i ona ora da prihati realnost.Stela ivic
vesna
17.01.2018 14:52
@Stela - Stela - Anabela, ti li si? Anabela je zaljubljenija u Slobu od Lune. Luna reaalno sagledava situaciju i ne vredja Kristinu. Ali Anabela, dno dna, je prevrsila svaku meru sa uvredama. Sloba strasno vredja Kristinu, koja ga je dovela do vrha Pinkovih zvezda. A kako li ce vredjati Lunu ne moze se ni zamisliti.
Miso
17.01.2018 11:05
Sloba napustio sopstvenu svadbu i on je kriv. Kija bila sa drugaricama I svatovima.
Naređenje
17.01.2018 16:28
@Miso - Kija izdala naređenje: Slobo - japusti svadbu! I on napustio. Pa jel rekla ona da je on kerić illi nije rekla. Jeste. Aportirala Kija. Šta je sporno?
Saricka
17.01.2018 11:08
Spusti se na zemlju.Ne možeš više da manipulišeš i izvrćeš stvari u svoju korist.Smanji doživljaj.Pusti te folirantske suze, koje treba d aedovedeudofinala.Tebesaokinta zanima.Tinajviše volišsebe. Dominantna si, lukava, ne poštuješ Sobu i nikada nisi.Uvek si ga omalovažavala a njegove roditelje vredjala da su"seljaci". nikada ga nisi ni volela. Vredjalaa si ga jer ti je sasuo samo delić istine u lice.Mnogotoga još ima. Ti si njega varala. Vaša veza je odavno završena.To prihvati kao realnost
milinko
17.01.2018 14:46
@Saricka - Anabela, ti li ii? Pa ti si prva rekla da je Sloba gej. Dok mu bila odsutna zena druzio se sa maloletnicima, muskarcima, babama i devojkama. Nije birao. Sta mislis koje sada na redu?
milinko@milinko
17.01.2018 16:30
@Saricka - A nisi ni ti milinko. Šta se buniš?
Lala
17.01.2018 19:30
@Saricka - Neraditispejs.