Novak i Jelena Đoković
Promo/Jacob's Creek
Novak i Jelena Đoković
Novak i Jelena Đoković, Foto: Promo/Jacob's Creek

Kompanija Jacob’s Creek objavila je u utorak drugu seriju kratkih filmova sa najboljim sportistom Srbije, najboljim teniserom sveta - i baš u njima možete da saznate malo poznate detalje Đokovićevog odrastanja.

Ova, druga serija filmova u okviru ‘Made By’ kampanje, ima i novu zvezdu koja stoji rame uz rame sa Novakom, njegovu suprugu Jelenu Đoković. Filmovi su snimljeni u Monte Karlu, i prikazuje Novaka onakvim kakvim ga ne viđamo često, kroz do sada neispričane priče.

 

Prvi film je romantičan, pod nazivom ‘Prvi sastanak’ i opisuje prvu i najupečatljiviju večeru koju su Novak i Jelena imali u Monte Karlu, priču kojoj se i dan danas nasmeju. On je započinje ovim rečima:

"Hteo sam da je impresioniram. Izabrao sam jedan luksuzan restoran".

"Ali, to je bio jedan sportski bar!", nasmejano je konstatovala Jelena.

Potom je usledilo pojašnjenje druge nezgodne situacije sa tog sastanka.

Novak i Jelena Đoković
Foto: Promo/Jacob's Creek

"Gospodine", pozvao je Novak konobara. "Ovo meso nije dovoljno pečeno!"

"Ali, gospodine... to je Tatarski odrezak. Njega ste i naručili, a on se uvek i služi sirov".

"Da... da... znao sam to", pravdao se Nole pred Jelenom, iako pojma nije imao da će nešto tako dobiti na tanjiru.

U drugom snimku koji vam predstavljamo, može da se vidi Novakovo podsećanje na radost proslave Božića sa porodicom. I jedno njegovo priznanje:

"Voleo sam česnicu, oduvek. Ali, nikada nisam dobio novčić iz nje! Ipak... siguran sam da me je sreća pronašla".

Derek Oliver, globalni direktor marketinga za Jacob’s Creek rekao je da Jacob’s Creek slavi okupljanje voljenih ljudi uz jelo i vino, i samim tim stvaranje nezaboravnih trenutaka uz obroke.

Novak i Jelena Đoković
Foto: Promo/Jacob's Creek

 

NOVAKOVO ODRASTANJE

Još prošle godine Novak Đoković i čuveni australijski brend vina, Jacob's Creek, lansirali su novu globalnu kampanju pod nazivom "Made By". Prva "Made By" kampanja vratila je gledaoce na sam početak Novakovog odrastanja, i počinje sa njegovim sećanjima na detinjstvo u ratom razorenoj Srbiji, nastavlja se sa pričom o posvećenosti njegovog prvog trenera - Jelene Genčić, i ide dalje do velikih pobeda i osvajanja grand slemova na Australijan Openu i Vimbldonu.

Novak je tada izjavio da je sve što je doživeo tokom života uticalo na to da postane osoba kakva je danas.

"Moj put ka uspehu nije bio nimalo lak, ali ljudi, mesta i strast imali su ključan uticaj na moj uspeh", rekao je Nole.

 

Komentari (7)

dorcolac

12.01.2016 14:56

Bas su slatki oboje. I divno je sto je u scenario za reklamu Jacob’s Creek ubacio nase bozicne obicaje.

filip

12.01.2016 15:39

Dosadni ste sa njima. Narocito sa prcama kako je Jelena lepa. Prvo sto meni nije, sto je stvar ukusa...cak mislim i da je ruzna. A drugo sto je ocigledno, harizme nema uopste, totalno je bezlicna.

Ja

12.01.2016 16:24

@filip - Nije bitna " spoljasnja" lepota vec " unutrasnja".!!!

Andjela

12.01.2016 18:04

@filip - Jedi ...., zlobna duso a nasta ti licis?

Marija

12.01.2016 19:37

@filip - Greskom ti dadoh plus...Devojka je na mestu, veoma lepa i draga...A ti smanji ljubomoru i otkrij svoje kvalitete!

dasa

12.01.2016 15:48

a ona jedva pristala.smesno.

teniser

12.01.2016 16:35

Novak je sjajan kao i uvek!! Divna priča. A svaka čast i za Jacob's Creek na promociji Srbije. Jacob's Creek su moja omiljena vina.