Partizan
EPA/Martin Divisek
Partizan

Slab odgovor u Češkoj, Foto: EPA/Martin Divisek

"Ostaje nam da žalimo što nismo pobedili u Beogradu. Došli smo ovde da postignemo gol, ali nismo uspeli. Ne mogu ništa da zamerim igračima, ovo su evropske utakmice, izgarali smo svih 180 minuta i moram na tome da im čestitam", izjavio je Ðukić posle utakmice u Plzenju.

Partizan

Tavamba i Ostojić ne veruju da su eliminisani, Foto: EPA/Martin Divisek

Partizan je večeras poražen od Viktorije 2:0(0:0) u revanšu šesnaestine finala Lige Evrope i posle 1:1 u prvom meču u Beogradu eliminisan je iz ovog takmičenja ukupnim rezultatom 3:1.